KONST / Litografier / Färglitografi 12826027
nr 1282 6027
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Väntan. Signerad, numrerad 30/80. Motivet: 18x29 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:17:08
250 kr
300 kr
700 kr
1.100 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström